Kas mēs esam?

NJORD Law Firm ir advokātu birojs ar ziemeļniecisku profilu un vietējiem, kā arī ārvalstu klientiem. Mēs nodrošinām juridiskās konsultācijas privātpersonām un fiziskām personām praktiski visās tiesību sfērās. Ja būs nepieciešams, mēs piedalīsimies tiesas procesā kopā ar Jums.

Specializētie juridiskie pakalpojumi

Uzņēmuma NJORD darbinieki ir augstākā līmeņa speciālisti. Mūsu advokāti un juristi darbojas komandās – katra speciālistu grupa specializējas savā noteiktā nozarē. Līdz ar to mums ir lielākas iespējas gūt padziļinātas un daudzveidīgas zināšanas, kā arī būt informētiem par nozares aktualitātēm visās jomās, kas savukārt ļauj sniegt augsti kvalificētu juridisko palīdzību.

Juridiskās konsultācijas latviešu valodā

Pie mums strādā juristi, kas pārvalda latviešu valodu, kuri parūpēsies par to, lai mūsu latviski runājošie klienti saņemtu augsti kvalificētas konsultācijas visās tiesību sfērās, kuras mēs pārstāvam. Tāpēc neatkarīgi no tā, ar kādiem sarežģījumiem Jūs esat saskāries, mēs varēsim Jums palīdzēt un sniegt atbalstu visā problēmas risināšanas laikā. Mēs būsim ar Jums no problēmas rašanās brīža līdz pilnīgam risinājumam. Jau no pašas pirmās tikšanās mēs nodrošiāsim Jums informāciju par nepieciešamajām procedūrām un par visu, ko Jums ir svarīgi zināt, tostarp par izmaksām.

Sazināties ar mūsu latviski runājošo juristi

Lūdzu, jebkurā laikā sazinieties ar mūsu juristu, kurš pārvalda latviešu valodu, lai konsultētos – tas neuzliek Jums nekādas saistības.