Krimināltiesības

Krimināllietas ierosināšana var nozīmīgi ietekmēt Jūsu turpmāko dzīvi. Tādēļ ir svarīgi izvēlēties vislabāko aizstāvības advokātu, kurš Jūs pārstāvēs lietas ietvaros – izvēle ir Jūsu rokās.

Ja policija pret Jums ir izvirzījusi apsūdzību, aizturējusi vai arestējusi, Jums nekavējoties jāsazinās ar aizstāvības advokātu – Jums ir tiesības to darīt pirms liecības vai jebkādu paskaidrojumu sniegšanas – kopā ar advokātu Jūs varat plānot pareizo stratēģiju savai aizstāvībai.

Ar apsūdzību krimināllietā var tikt apdraudēta visa Jūsu dzīve, tostarp Jūsu finansiālais stāvoklis un Jūsu reputācija. Augsti kvalificēta aizstāvības advokāta klātbūtne var būt izšķiroša Jūsu dzīvē – no tā atkarīgs, vai Jūs nonāksiet ieslodzījumā vai paliksiet brīvībā.

Ja Jūs esat apsūdzēts par noteikta smaguma pārkāpumu, tiesa jums piešķirs advokātu. Tomēr Jums ir tiesības izvēlēties savu aizstāvības advokātu bez jebkādām papildus izmaksām, turklāt juridisko pārstāvību mainīt nav sarežģīti.

Mēs būsim kopā ar Jums visu lietas risināšanas laiku

Rīkojoties Jūsu aizstāvības advokāta vārdā, mēs nodrošināsim to, ka visa tiesvedības lieta tiks diskrēti risināta ar mūsu palīdzību. Mēs būsim kopā ar Jums visu lietas risināšanas laiku:

  • Mēs palīdzēsim Jums atbildēt uz apsūdzības rakstu.
  • Mēs piedalīsimies policijas nopratināšanā.
  • Mums tiks nodrošināta piekļuve lietas materiāliem policijā.
  • Mēs varam lūgt veikt tādus izmeklēšanas pasākumus, kurus varēs izmantot lietas risināšanai.
  • Mēs aizsargāsim Jūsu civiltiesības saistībā ar lietas izskatīšanu.
  • Mēs ieteiksim Jums iesniegt apelāciju pēc tiesas sprieduma pret apsūdzību.

Turklāt mēs varam Jums palīdzēt izvirzīt prasību pret valsti, piemēram, ja esat nelikumīgi aizturēts vai arestēts, attaisnots tiesā vai ja policija atceļ apsūdzību. Ja, gluži pretēji, Jums tiek piespriests ieslodzījums, mēs varam palīdzēt mainīt ieslodzījuma vietu, kā arī pieteikt atbrīvošanas pieprasījumu.

Atceraties – ja esat aizturēts vai arestēts – Jūs varat rakstīt vai zvanīt savam aizstāvības advokātam bez cenzūras jebkurā laikā.

Pieredzējuši aizstāvības advokāti

Mūsu veidotajai tiesas pilnvaroto padomnieku komandai ir vērā ņemama pieredze visu veidu krimināllietās – tostarp it īpaši krimināllietās, kas saistītas ar finanšu darījumiem.

Neatkarīgi no tā, vai lieta ir vienkārša vai sarežģīta, mēs cieši sadarbosimies ar Jums lietas izskatīšanas laikā un pastāvīgi informēsim Jūs par procesa gaitu. Tikai darbojoties kopā, mēs būsim spējīgi nodrošināt spēcīgu aizstāvību.

Mēs augstu vērtējam personīgos padomus un visas lietas izvērtējam profesionāli un iedziļinoties detaļās.

Vai Jums par advokāta pakalpojumiem jāmaksā pašam?

Gadījumos, kad tiesa Jums ir norīkojusi advokātu, parasti tiesas nodeva tiek segta no valsts līdzekļiem – arī tad, ja izvēlēsieties savu aizstāvības advokātu.

Ja Jūs tiekat notiesāts, tad Jums pašam ir jāapmaksā tiesas nodeva par advokāta pakalpojumiem kā daļa no tiesvedības izmaksām .

Tiesas nodevas ir fiksēti maksājumi, ko noteikusi tiesa.

Informācija par fiksētajām likmēm attiecībā uz aizstāvības advokātiem atrodama šeit (dāņu valodā).

Tomēr advokāts var netikt piešķirts jebkuras lietas ietvaros. Šādā gadījumā, ja Jūs vēlaties saņemt juridisku konsultāciju, Jums pašam ir jāsedz izmaksas. Mēs informēsim Jūs par mūsu izmaksu tarifiem pirms pirmās konsultācijas reizes.

Vēlaties uzzināt vairāk par mūsu advokātu pakalpojumiem Dānijā?

Sazināties ar mūsu latviski runājošo juristi

Jūs jebkurā laikā varat sazināties ar mūsu juristu, kurš pārvalda latviešu valodu, lai konsultētos – tas neuzliek Jums nekādas saistības.