Baudžiamoji teisė

Baudžiamoji byla gali ypatingai įtakoti Jūsų ateitį. Todėl svarbu, kad Jūs pasirinktumėte geriausią Jus atstovausiantį advokatą – rinktis galite Jūs.

 

Jeigu esate kaltinamas arba Jus sulaikė policijos pareigūnai, turite kuo greičiau kreiptis į savo advokatą – turite teisę tą padaryti prieš liudydamas – kartu galite kurti tinkamą gynybos strategiją.

Jeigu Jums pateikti kaltinimai baudžiamojoje byloje, Jūsų gyvenimui, finansinei gerovei, geram vardui gali iškilti grėsmė. Tik pasirikę labiausiai patyrusį advokatą, Jūs galite išvengti bausmės.

Jeigu esate kaltinamas padaręs tam tikro sunkumo nusikaltimą, teismas Jums skirs advokatą. Tai reiškia, kad turėsite teisę pasirinkti savo advokatą be jokių papildomų išlaidų ir galėsite lengvai pakeisti savo teisinį atstovą.
 

Mes su Jumis nuo pradžios iki galo

Atstovaudami Jus, užtikrinsime, kad viskas, kas susiję su Jumis, bus pateikta proceso metu ir mes būsime su Jumis nuo pradžios iki galo:

• Mes padėsime Jums nuspręsti kaip atsakyti į pateiktus kaltinimus.
• Mes dalyvausime policijos apklausose.
• Mes turėsime priėjimą prie policijos surinktos medžiagos.
• Mes galime paprašyti atlikti tyrimus, kurie gali būti panaudoti sprendžiant bylą.
• Mes saugosime Jūsų teises, kiek jos susijusios su byla.
• Mes Jums patarsime dėl nuosprendžio apskundimo.

Be to, mes galime padėti Jums pateikti ieškinį valstybei, pavyzdžiui, dėl neteisėto arešto, jeigu Jus išteisina teismas arba policija atsiima kaltinimus. Jeigu Jus nuteisia laisvės atėmimo bausme, mes be kita ko, galime Jums padėti pakeisti įkalinimo įstaigą arba kreiptis dėl paleidimo.

Jūs galite rašyti arba skambinti savo advokatui bet kuriuo metu, jeigu esate sulaikytas arba suimtas, ir Jūsų komunikacijos niekas nekontroliuos.
 

Patyrę gynybos advokatai

Mūsų teismo paskirtų teisės patarėjų komanda turi didelę patirtį visų rūšių baudžiamosiose bylose – įskaitant finansinius (white-collar) nusikaltimus.

Nepriklausomai nuo to, ar tai maža, ar didelė byla, mes glaudžiai bendradarbiaujame su Jumis sprendžiant bylą ir nuolat Jus informuojame. Kartu parengsime tvirtą gynybos strategiją.

Mes labai vertiname asmeninius patarimus ir visas bylas tvarkome su dideliu profesionalumu ir diskrecija.
 

Ar aš turėsiu už tai mokėti?

Kai teismas Jums paskiria advokatą, jo užmokestis yra mokamas iš valstybės lėšų, netgi jei Jūs pasirinksite savo advokatą.

Jeigu Jus nuteisė, Jūs turite sumokėti užmokestį už paskirtą advokatą kaip dalį teisinių išlaidų. Užmokestį paskiria teismas pagal nustatytus įkainius.

Advokatas nėra skiriamas kiekvienoje byloje. Jeigu tokiu atveju Jūs vis dėl to norite teisinės pagalbos, Jūs turite pats sumokėti užmokestį advokatui. Prieš pirmąjį susitikimą mes Jus informuosime apie savo įkainius.