Kriminaalõigus

Kriminaalkaasus on tõsine asi, millel võib sinu tulevikule olla suur mõju. Seega on oluline, et valid ennast esindama parima kaitseadvokaadi.

 

Kui politsei esitab sulle süüdistuse või võtab sind vahi alla, pead sa viivitamatult kaitseadvokaadiga ühendust võtma – sul on õigus seda teha enne kui ütlusi annad – ning koos saate planeerida sinu kaitse strateegiat.

Kui saad kriminaalsüüdistuse võib kaalul olla sinu elu, sinu varaline positsioon ja sinu reputatsioon. Kõrgelt kvalifitseeritud advokaat võib olla erinevuseks vangimineku ja vabaduse vahel.

Kui sulle esitatakse süüdistus kuriteos, määrab kohus sulle kaitsja. Samas on sul õigus endale ilma täiendava kuluta ise kaitsja valida, õigusliku esindaja muutmine on lihtne.
 

Oleme terve tee sinuga

Olles sinu kaitseadvokaadid, kindlustame, et kõik sinu kaasust toetavad asjaolud esitatakse menetluse käigus ning oleme kogu aja sinu kõrval:

• aitame otsustada kuidas vastata süüdistusele
• osaleme politsei küsitlemisel
• meile antakse juurdepääs politsei kaasusematerjalidele
• saame nõuda uurimistegevuste kasutamist, mis võiksid aidata kaasust lahendada
• me kaitseme sinu kaasusega seonduvaid inimõigusi
• anname nõu selle kohta, kas peaksid süüdimõistmise vastu apelleerima.

Lisaks saame aidata riigi vastu nõude esitamisega seoses nt õigusvastase vahistamisega kui oled kohtus õigeks mõistetud või kui politsei loobub süüdistustest. Kui juhtub vastupidine ning sulle mõistetakse vanglakaristus, saame muuhulgas aidata vangistuskoha muutmisega või vabastamistaotlusega.

Pea meeles, et võid oma kaitseadvokaadile igal ajal tsenseerimata helistada või kirjutada kui sind on vahi alla võetud või vahistatud.
 

Kogenud kaitseadvokaadid

Meie kohtu poolt määratud kaitsjate meeskond omab märkimisväärseid kogemusi igasugustes kriminaalkaasustes – eriti valgekrae kaasustes.

Hoolimata sellest, kas tegemist on väikese või suure kaasusega, teeme sinuga kaasuse lahendamisel tihedalt koostööd ning hoiame sind pidevalt uue infoga kursis. Koos valmistame ette tugeva kaitse.

Me hindame isiklikku nõu kõrgelt ning käsitleme kõiki kaasuseid professionaalselt ja diskreetselt.
 

Kas pean selle eest ise maksma?

Kui sulle määratakse kohtu poolt kaitsja, siis see tähendab, et õiguskulud makstakse avalikest fondidest – isegi kui valid ise oma kaitseadvokaadi.

Kui sind mõistetakse süüdi, pead maksma määratud kaitsja töötasu. Kaitsja tasu määratakse kohtu poolt fikseeritud hinnana.

Kaitsjaid ei määrata igas kaasuses. Kui soovid siiski juriidilist nõu saada, pead selle eest ise tasuma. Me informeerime sind oma hindadest enne esimest kohtumist.